O NAS

Work Connect Poland to skuteczna agencja pośrednictwa pracy, która zapewnia swoim klientom najlepszych pracowników, dokładnie dopasowując ich profile do ściśle określonych wymogów pracodawców. Jesteśmy zdeterminowani i skuteczni - cenią to w szczególności nasi klienci.

Aby zapewnić każdemu naszemu partnerowi najwyższy stopień komfortu, przeprowadzamy dla niego całościowy proces rekrutacji, począwszy od utworzenia oferty pracy zgodnej z wymaganiami naszego klienta, przez rozmowy z właściwymi kandydatami, a kończąc na nadzorze ich codziennej pracy. Zapewniamy ponadto zatrudnionym przez nas pracownikom zakwaterowanie, niezbędną opiekę medyczną i wszystkie niezbędne do pracy pozwolenia, zwiększając przy tym jednocześnie ich motywację oraz chęć do pracy. Reagujemy szybko na wszystkie zmiany kadrowe, wypełniając jednocześnie wszystkie związane z nimi formalności. Dzięki temu nasi klienci nie muszą martwić się o straty finansowe lub opóźnienia procesów pracy.

Jeśli poszukują Państwo efektywnej agencji pracy, nie muszą już Państwo szukać dalej. Dla Państwa przeprowadzimy profesjonalną selekcję kandydatów i wybierzemy spośród nich osoby, których profil zawodowy będzie idealnie pasował do Państwa oczekiwań.

O naszej skuteczności i zaangażowaniu w każde zlecenie świadczą zatrudnieni pracownicy i zadowoleni klienci. Przedstawiamy szczegółowe dane, dzięki których przekonają się Państwo, jak bardzo cenimy w relacjach biznesowych profesjonalizm i skuteczność działań rekrutacyjnych, nie zapominając jednocześnie o otwartości wobec naszych partnerów i uczciwości.

Opierając się na Państwa potrzebach i wymaganiach, znajdziemy sumiennych i silnie zmotywowanych pracowników różnych szczebli.

Dokładana i

profesjonalna selekcja

Zrozumiałość warunków zatrudnienia, jaką zapewniamy naszym pracownikom, wpływa pozytywnie na ich motywację do codziennej pracy.

Przejrzystość

warunków zatrudnienia

Nasz zespół nie tylko znajduje właściwych pracowników, ale również zapewnia im właściwe warunki zakwaterowania, niezbędne ubezpieczenie, wszelkie pozwolenia na pracę i pomoc koordynatora.

Kompleksowa usługa

w ramach warunków zatrudnienia

Przekazując naszemu zespołowi odpowiedzialność za rekrutację, redukujesz ryzyko pojawienia się problemów związanych z niewłaściwie przeprowadzoną selekcją kandydatów.

Minimalizacaja ryzyka

zatrudnienia

Dzięki stałemu kontaktowi nasi klienci posiadają pełną wiedzą o naszych czynnościach. Dzięki temu ufają nam i podejmują współpracę na wiele lat.

Uczciwość i możliwość

nawiązania stałej współpracy

Działania naszego zespołu dostosowane są zawsze do potrzeb naszych partnerów. Szybko reagujemy na nieprzewidziane zmiany kadrowe, zapewniając pracodawcom ciągłe zatrudnienie.

Elastyczność

na każdym etapie współpracy 

LEASING PRACOWNICZY

O NAS

OFERTY PRACY

NASI KLIENCI

STRONA GŁÓWNA

KONTAKT