Dzięki profesjonalnie przeprowadzonej selekcji nasi klienci mogą być całkowicie pewni, że ich pracownicy wykonują swoje obowiązki w sposób sumienny i należyty. Zaufanie wobec naszej agencji pracy i wynikający z niej komfort klienta stanowią dla nas priorytety i jednocześnie zapewniają nas o skuteczności naszych działań. Cenimy sobie otwarte, oparte na wzajemnym zaufaniu relacje z klientami. Dlatego każdą z nich pielęgnujemy i rozwijamy, zapewniając jednocześnie naszym klientom to, czego od nas oczekują. Stały kontakt z naszym zespołem i częste spotkania zapewniają dodatkowo naszym klientom pełny wgląd w nasze działania, nam z kolei dając pewność, że całkowicie spełniamy oczekiwania klientów. Obustronne zaufanie, skrupulatność w wypełnianiu obowiązków oraz profesjonalizm to atuty, które nasi klienci cenią i szanują.

Dołączając do grona naszych klientów, zdobędą Państwo uczciwego partnera oraz pracowników, którzy wykonają swoją pracę rzetelnie i zgodnie z ustalonymi wytycznymi. Korzystając z leasingu pracowniczego nasz zespół zadba o każdy etap rekrutacji oraz o wszystkie formalności związane z zatrudnieniem, zakwaterowaniem oraz legalizacją pracy pracowników.

Naszymi klientami są duże przedsiębiorstwa oraz małe firmy  dlatego mamy ugruntowaną pozycję na rynku, ale jednocześnie ogromne perspektywy rozwoju. Państwo również mogą skorzystać z naszej oferty i zyskując dla swojej firmy sumiennych pracowników.

Zaangażowanie i uczciwość pozwoliły zbudować nam wiele trwałych i długoletnich relacji z polskimi oraz zagranicznymi przedsiębiorcami. Jako członkowie zespołu Work Connect Poland - codziennie pełni zapału i chęci do pracy - szukamy dla naszych klientów właściwych pracowników z różnych branż. Dokonując dokładnej selekcji, nie tylko właściwie identyfikujemy pracownika z danym stanowiskiem, ale dokładnie weryfikujemy jego umiejętności oraz doświadczenie.

KLIENCI

LEASING PRACOWNICZY

O NAS

OFERTY PRACY

NASI KLIENCI

STRONA GŁÓWNA

KONTAKT